aboutus

Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd.

Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd. Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd.
1 2 3 4
Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd.
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: Merrytek
Ilość pracowników: 100~200
pc Export: 90% - 100%
O nas
Wprowadzenie

Skoncentruj się na inteligentnym sterowaniu oświetleniem i nieustannie wprowadzaj innowacje !

O Merrytek

Firma Merrytek, założona w 2011 roku, koncentruje się na produktach dla branży sterowania oświetleniem.

Projektujemy i produkujemy innowacyjne mikrofalowe czujniki ruchu, zintegrowane czujniki LED i sterowniki ściemniania LED 1-10V i DALI dla producentów oświetlenia, producentów elektrycznych, dystrybutorów, hurtowników, projekty modernizacyjne, profesjonalne sieci sklepów oświetleniowych itp.

Dzięki staraniom ponad 30 członków R & D i kwalifikowanych linii produkcyjnych ISO9001: 2008, Merrytek dostarcza ponad 100 modeli o objętości ponad 200 tys. Miesięcznie dla wielu aplikacji.

Dlaczego Merrytek?

Nasi pracownicy ds. Badań i rozwoju oraz zespół inżynierów mają ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu produktów do sterowania oświetleniem. Firma Merrytek nadal koncentruje się na rozwoju produktów inteligentnego sterowania oświetleniem, dzięki czemu nasi klienci mają najlepszy wybór produktów i konkurencyjne ceny na rynku sterowania oświetleniem.

W czerwcu 2016 r. Merrytek przeniósł się do większej siedziby w Shenzhen, lokalizacji, która zapewniła miejsce do przyszłej ekspansji, a także lepszą obsługę klienta.

Zalety technologii rdzeniowej

1 Technologia detekcji ruchu mikrofalowego

Oparty na zasadzie efektu Dopplera i technologii wykrywania mikrofal 5,8 GHz do wykrywania ruchu. Obecnie firma Merrytek opracowała serię czujników ruchu, które obsługują obszar długiego wykrywania do 20 m, wysokość montażu 15 m oraz czujniki ruchu na zewnątrz. Są na czołowej pozycji w naszej branży.

Typowe produkty:

Zakres detekcji 20m: MC606V, MC601V, MC049V i MC046S.

Wysokość montażu 15m: MC054V

Zewnętrzny czujnik ruchu (szum tła): MC042S i MC042P

2 Technologia wykrywania słabego ruchu

Ponieważ mikrofon jest wykorzystywany tylko do wykrywania ruchu w dużym zakresie, zwykle używa się go w miejscach, w których ludzie przebywają krótko, na przykład w korytarzu, studni, magazynie i parkingu. Merrytek korzysta z wysokiej czułości modułu mikrofalowego i unikalnego programowania, czujniki mikrofalowe są w stanie wykryć bardzo drobne ruchy, np. Pisanie i mogą być używane w biurze, kuchni i toalecie.

Typowe produkty: MC071S, MC034S, MLC40C-M

3 Integracja czujników ruchu, sterowników LED i modułów RF

Jako pionier w dziedzinie integracji technologii czujników i sterowników LED, jesteśmy dumni z tego, że nasze czujniki i sterowniki zaoszczędziły ogólne koszty systemów oświetleniowych i doprowadziły do ​​opracowania inteligentnych systemów sterowania oświetleniem.

Typowe produkty: MLC16C-PE, MLC18C-P3, MLC28C-PE, MLC28C-P, MLC12C-PD i MLC18C-PRF2

4 Identyfikacja sztucznego światła LED i światła naturalnego

Jak zawsze, Merrytek koncentruje się na prostych inteligentnych rozwiązaniach oświetleniowych i konstrukcji świetlnej. Z powodzeniem ukończyliśmy badanie naszych opatentowanych, samoadaptujących się sterowników LED, które umożliwiają identyfikację światła sztucznego i naturalnego. Dlatego możemy dostarczyć niezwykle ekonomiczne i energooszczędne rozwiązanie do zbierania światła dziennego do użytku biurowego.

Typowe produkty: MLC40C-PA, MLC40C-PA2

5 bez migotania technologia przyciemniania LED

Zastąpienie tradycyjnych żarówek i lamp fluorescencyjnych bardziej wydajnym i trwałym opartym na diodach LED oświetleniem półprzewodnikowym (SSL) jest niezaprzeczalnym trendem w branży oświetleniowej. Ponieważ jednak urządzenia SSL są bezpośrednio połączone z zasilaczem prądu przemiennego (zgodnie z dotychczasowym oświetleniem), istnieje ryzyko, że migotanie 100 Hz lub 120 Hz może wystąpić w wyniku wahania prądu prądu przemiennego na wyjściu zasilacza. Migotanie może sprawić, że ludzie poczują się niekomfortowo, powodując bóle głowy, stres i zmęczenie, nawet jeśli ludzkie oko może nie wykryć migotania.

Obecnie większość ściemnialnych diod LED ma problemy z migotaniem (szczególnie typy PWM), gdy przyciemnione są poniżej 30%. Nowo opracowana przez firmę Merrytek technologia przyciemniania bez efektu migotania eliminuje prawie wszystkie migotania, a nawet przyciemnienie do 2%.

Typowe produkty: ML10C-PV, ML25C-PV i ML50C-PV2.

W ciągu ostatnich kilku lat Merrytek zaprojektował szereg opatentowanych i unikalnych produktów, w tym czujnik wysokiego poziomu MC054V z wysokością montażu 15 m, czujnik wykrywania ruchu MC034S i sterownik MC034S, LED MLC40C-PA do zbierania światła dziennego i inne. Przeczytaj i dowiedz się więcej na kolejnych stronach.

Historia

2015 Zdać certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008

2014 Założenie biura sprzedaży GLC global lighting consultants Scandinavia AB w Kristianstad w Szwecji

2012 Fabryka Merrytek została przeniesiona do No. 1 Industry Park Fenghuang w Fuyong Shenzhen

2011 Utworzenie biura sprzedaży DING Electronic GmbH w Hamburgu w Niemczech


2010 Shenzhen Merrytek Technology Co., Ltd powstała w Shenzhen

Usługa

Jako pionier inteligentnego sterowania oświetleniem projektujemy, produkujemy i sprzedajemy wszelkiego rodzaju czujniki ruchu mikrofonów i sterowniki LED z funkcją ściemniania muliti. Oprócz standardowego produktu dostarczamy również wysokiej jakości czujniki OEM i ODM oraz sterowniki LED do ściemniania dla klienta.

Możemy dostarczyć całe rozwiązanie sterowania oświetleniem zgodnie z wymaganiami klientów. Ponad 50 inteligentnych rozwiązań sterowania oświetleniem może być dostarczanych do następujących aplikacji,

Korytarz

Schody dobrze

Piwnica

Kuchnia

Stacja paliw

Magazyn

Klasa

Balkon

Parking

Gabinet

Rozwiązanie są jak poniżej,

Funkcja ON-OFF

Automatyczne włączanie / wyłączanie w zależności od poziomu oświetlenia otoczenia i ruchu

3-stopniowa funkcja ściemniania

Automatyczne przyciemnianie (100% -> niski poziom przyciemnienia-> wyłączony) w zależności od poziomu oświetlenia i ruchu w otoczeniu.

Zbiór światła dziennego

Automatycznie dostosowuj poziom wyjściowy opraw zgodnie ze światłem dziennym

Nasz zespół

Merrytek ma teraz 3 tryby sprzedaży, 5 zespołów technicznych i 3 zespoły obsługi posprzedażnej.

Zespoły sprzedaży, techniczne i posprzedażne firmy Merrytek będą oferować profesjonalną obsługę klientom. Przed dotarciem do każdego zamówienia, zespoły sprzedażowe Merryte będą w pełni komunikują się z klientami pod kątem ich potrzeb, aby produkty oferowane przez Merrytek działały idealnie.

Podczas produkcji zespoły techniczne Merrytek będą monitorować proces produkcji, aby upewnić się, że towary produkowane masowo są kwalifikowane.

Po tym, jak klienci dostaną swoje towary, zespoły posprzedażne Merrytek oferują wsparcie techniczne dotyczące prawidłowego instalowania lub obsługiwania produktów.

Skuteczna, profesjonalna i satysfakcjonująca usługa jest naszym celem.

Szczegóły kontaktu