products

Mikrofalowy czujnik zajętości dużej wiązki 24 GHz ZigBee Bezprzewodowa sieć LifeBeing Sensor

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Merrytek
Orzecznictwo: N/A
Numer modelu: MSA201 Z
Minimalne zamówienie: 50 sztuk
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pudełko koloru + klapa + karton (K = A)
Czas dostawy: 1, próbka i małe zamówienie: w ciągu 5 dni roboczych po otrzymaniu płatności. 2, zamówienie zbiorcze
Zasady płatności: T/T
Możliwość Supply: 10 000 sztuk miesięcznie
Szczegóły informacji
Napięcie robocze: 220-240Vac 50Hz/60Hz Tryb komunikacji: ZigBee
Częstotliwość czujnika MW: Pasmo ISM 24 GHz-24,25 GHz Zasięg wykrywania (promień): <i>Normal motion: 3-4m ;</i> <b>Ruch normalny: 3-4m ;</b> <i>Minor motion: 3-4m ;</i> <b>Drobny ruch
Czułość wykrywania: 0% 25% 50% 75% 100% (przez zdalną aplikację MH10 lub Tuya) Wstrzymaj się: 30s/1min/2min/3min/5min/10min/20min/30min (przez zdalną aplikację MH10 lub Tuya)
Wykrywanie światła dziennego: Monitorowanie poziomu luksów w otoczeniu i raportowanie, czy poziom luksów w otoczeniu zmienia się p Zasięg wykrywania światła dziennego: 5-1200Lux (mocowanie czujnika 3 m wysokości i monitorowanie wartości odbicia światła dziennego)
Wysokość montażu: 2,5-4,0m (typowo) Instalacja: <i>Recessed.</i> <b>Wpuszczone.</b> <i>Cut hole Φ55mm</i> <b>Wytnij otwór Φ55mm</b>
Dożywotni: 5 lat gwarancji@Ta 230V przy pełnym obciążeniu
High Light:

czujnik obecności mikrofal o dużej wiązce

,

czujnik obecności mikrofal ZigBee 24GHz

,

czujniki mikrofalowe LifeBeing do oświetlenia


opis produktu

Bezprzewodowa sieć 24 GHz ZigBee LifeBeing Sensor wykorzystujący technologię radaru o dużym wzmocnieniu i dużej wiązce fal milimetrowych

 

1.Funkcja

MSA201 Z jest wbudowanym, bezprzewodowym, sieciowym czujnikiem życia ZigBee, który wykrywa ruch, lekki ruch i oddech oraz rozpoznaje, czy ktoś jest.Produkt wykorzystuje technologię radarową o dużym wzmocnieniu 24 GHz o dużej wiązce fal milimetrowych, która charakteryzuje się realizacją wykrywania obecności żywej, pracującej jako jednostka akwizycji danych w systemie sterowania Tuya.

Mikrofalowy czujnik zajętości dużej wiązki 24 GHz ZigBee Bezprzewodowa sieć LifeBeing Sensor 0Mikrofalowy czujnik zajętości dużej wiązki 24 GHz ZigBee Bezprzewodowa sieć LifeBeing Sensor 1

Mikrofalowy czujnik zajętości dużej wiązki 24 GHz ZigBee Bezprzewodowa sieć LifeBeing Sensor 2

1) Technologia radarowa o fali milimetrowej, precyzyjnie wykrywająca ludzki ruch/niewielki ruch i sygnał oddechu.

2) Zastosuj technologię wykrywania istot życiowych, wykrywaj ruch, niewielkie sygnały ruchu i oddechu oraz realizuj wykrywanie prawdziwej obecności.

3) Zintegrowany czujnik ruchu i światła dziennego.

4) Kompaktowa konstrukcja, wbudowany moduł bezprzewodowy Tuya ZigBee, szeroko stosowany w biurze, salach konferencyjnych, salach lekcyjnych, hotelu, inteligentnym domu i innych obszarach zastosowań IOT.

 

2. Funkcja produktu

Produkt przyjmuje mechanizm zgłaszania informacji o stanie ludzkiego ciała (bezzałogowy/zajęty: tryb chodzenia, tryb wypoczynku, tryb obecności) i poziom światła do modułu Zigbee, a następnie przesyłanie tych danych do chmury przez bramę ZigBee, aby interaktywnie sterować innymi urządzeniami Tuya ZigBee .

Mikrofalowy czujnik zajętości dużej wiązki 24 GHz ZigBee Bezprzewodowa sieć LifeBeing Sensor 3

Spacerować Moda (duży ruch):duży ruch (chodzenie) ludzkiego ciała.

Czas wolny Moda (drobny ruch):tylko niewielkie ruchy ludzkiego ciała, takie jak: do przodu, do tyłu, kołysanie kończynami, potrząsanie głową, pisanie na klawiaturze, zabawa telefonami komórkowymi i inne drobne czynności.

Obecność Moda (oddychanie):wykrywa tylko ludzki oddech w ciągu 30S (jana brzuszna, zachowanie rozszerzania klatki piersiowej), nie wykrywa się żadnego znaczącego ruchu.

LekkiPoziom Rraport:zgłoś aktualny poziom światła, gdy poziom światła zmienia się powyżej ustawionego zakresu zmian

1. Czułość, lampka kontrolna, czas podtrzymania i inne parametry są ustawiane za pomocą aplikacji Tuya.

2. Czujnik ruchu nie działa, gdy czułość jest ustawiona na 0%.

3. Funkcja wykrywania obecności człowieka i poziomu światła dziennego do przełączania i automatyzacji innych urządzeń.

4. Sygnały ruchu, drobnego ruchu i oddechu są rozdzielone, aby zrealizować inny tryb kontroli zachowania.

5. Zafałszowane wyświetlanie statusu (nieobecność/zajętość: tryb chodzenia, tryb wypoczynku, tryb obecności).

 

Mikrofalowy czujnik zajętości dużej wiązki 24 GHz ZigBee Bezprzewodowa sieć LifeBeing Sensor 4

 

3. Wymiar(mm)

Mikrofalowy czujnik zajętości dużej wiązki 24 GHz ZigBee Bezprzewodowa sieć LifeBeing Sensor 5

 

4.Okablowanie

Mikrofalowy czujnik zajętości dużej wiązki 24 GHz ZigBee Bezprzewodowa sieć LifeBeing Sensor 6

 

5. Struktura

Mikrofalowy czujnik zajętości dużej wiązki 24 GHz ZigBee Bezprzewodowa sieć LifeBeing Sensor 7

 

6. Instalacja

Mikrofalowy czujnik zajętości dużej wiązki 24 GHz ZigBee Bezprzewodowa sieć LifeBeing Sensor 8

Mikrofalowy czujnik zajętości dużej wiązki 24 GHz ZigBee Bezprzewodowa sieć LifeBeing Sensor 9

 

7. Obszar wykrywania

Mikrofalowy czujnik zajętości dużej wiązki 24 GHz ZigBee Bezprzewodowa sieć LifeBeing Sensor 10

Mikrofalowy czujnik zajętości dużej wiązki 24 GHz ZigBee Bezprzewodowa sieć LifeBeing Sensor 11

 

8. Instrukcja parowania

Mikrofalowy czujnik zajętości dużej wiązki 24 GHz ZigBee Bezprzewodowa sieć LifeBeing Sensor 12

  • Parowanie ręczne

a.Naciśnij przycisk parowania na czujniku:

Po podłączeniu aplikacji do bramy Tuya ZigBee, włączeniu czujnika, długim naciśnięciu przycisku parowania przez 3 S, zielony wskaźnik zacznie migać przez 1 minutę, aby przejść do stanu parowania sieci;po pomyślnym sparowaniu wskaźnik LED będzie świecił przez 10 S;jeśli parowanie nie powiedzie się, wskaźnik LED zgaśnie na 10s.

 

b.Parowanie za pomocą pilota

Po podłączeniu aplikacji do bramki Tuya ZigBee, włącz czujnik, naciśnij "TEST 2S" na pilocie, zielony wskaźnik będzie migać przez 1 minutę, aby przejść do stanu parowania sieci;po pomyślnym sparowaniu wskaźnik LED będzie świecił przez 10 S;jeśli parowanie nie powiedzie się, wskaźnik LED zgaśnie na 10s.

Uwaga: po pomyślnym sparowaniu naprawa usunie poprzedni rekord parowania;W przypadku parowania ręcznego naprawę można wykonać zaraz po włączeniu czujnika;w przypadku parowania za pomocą pilota naprawy nie można wykonać przed upływem 20 sekund od włączenia czujnika.

 

  • Automatyczne parowanie

Po włączeniu czujnika czujnik rozpocznie inicjalizację przez 20 s, czujnik zostanie automatycznie sparowany przez 2 s, po pomyślnym sparowaniu wskaźnik LED będzie świecił przez 10 s;jeśli parowanie nie powiedzie się, wskaźnik LED zgaśnie na 10s, 3 minuty później, czujnik zostanie ponownie sparowany automatycznie.

 

 

9. Inicjalizacja

Po włączeniu kontrolka miga przez 20 sekund, a następnie gaśnie.Podczas inicjalizacji czujnik nie komunikuje się z modułem komunikacyjnym i nie wykrywa zewnętrznych sygnałów ruchu.Po zakończeniu inicjalizacji przechodzi w normalny stan roboczy.

 

10. Zawiadomienie o aplikacji

1) Czujnik powinien być zainstalowany przez profesjonalnego elektryka.Proszę odłączyć zasilanie przed instalacją, okablowaniem lub zmianą ustawienia przełącznika.

2) Umieść czujnik jak najdalej od dużych powierzchni blachy, szkła i innych materiałów o średniej gęstości, aby uniknąć przypadkowego wyzwolenia.

3) Unikaj okna detekcji czujnika światła dziennego detektora naświetlonego nieprawidłowym źródłem światła, które zakłóca pomiar światła otoczenia.

4) Podczas instalacji i użytkowania produkt nie powinien znajdować się zbyt blisko routera bezprzewodowego, w odległości co najmniej większej niż 2 m od siebie.

5) Ustawienie obszaru wykrywania i włączenia-wyłączenia wskaźnika przez MH10. (Naciśnięcie HS w MH10 powoduje włączenie wskaźnika, a naciśnięcie LS w MH10 wyłącza wskaźnik.)

6) Mikrofala czujnika może przenikać przez ścianę budynku.Może to spowodować błędne zgłoszenie, gdy mikrofala przeniknie przez ścianę, aby wykryć poruszające się obiekty poza ufortyfikowanym obszarem.Aby uniknąć przypadkowego zadziałania, wybierz odpowiednie miejsce podczas instalacji, trzymaj się z dala od szkła, płyt gipsowo-kartonowych, drewnianych ścian i innych rzeczy, które mikrofale mogą łatwo przenikać i dobierz odpowiednie parametry wykrywania w zależności od miejsca, na przykład:

A. Gdy produkt jest używany w pomieszczeniu, którego długość i szerokość wynosi około 2 m lub mniej, obszar wykrywania należy ustawić na 25% (scenariusz zastosowania: toaleta, salon)

B. Gdy produkt jest używany w pomieszczeniu o długości i szerokości około 3m, obszar wykrywania należy ustawić na 50% (scenariusz zastosowania: toaleta, korytarz, salon)

C. Gdy produkt jest używany w pomieszczeniu o długości i szerokości około 4m, obszar wykrywania powinien być ustawiony na 75% (scenariusz zastosowania: małe biuro, sala konferencyjna, biblioteka)

D. Gdy produkt jest używany w pomieszczeniu, którego długość i szerokość wynosi około 5 m lub więcej, obszar wykrywania należy ustawić na 100% (scenariusz zastosowania: duże biuro, sala konferencyjna, biblioteka)

Uwaga: Ustawienie obszaru wykrywania zależy od rzeczywistego środowiska (parametry obszaru wykrywania powyżej scenariusza zastosowania mają jedynie charakter poglądowy).

7) Ustawienie czasu podtrzymania: przestrzeń dla jednej osoby: 1-3 minuty, przestrzeń dla więcej niż jednej osoby: 30 sekund do 1 minuty.Nie zaleca się ustawiania czasu podtrzymania dłuższego niż 5 minut, aby uniknąć zakłóceń w zamykaniu czasu podtrzymania przez niewielki sygnał ruchu w przestrzeni.

Szczegóły kontaktu
june zhao

Numer telefonu : +8613510457702